GORMITI LORD TITANO FIGURKA 13 CM GRM02 64756 EPEE

Producent: EPEE
Kod produktu: FIG-002
EAN: 8056379064756
Dostępność: 19
79,90 zł
   0 Opinii  |  Napisz opinię

GORMITI LORD TITANO FIGURKA 13 CM GRM02 64756 EPEE

Lord Titano sprawuje pieczę nad plemieniem Kamienia. Tak samo, jak pozostali wojownicy z jego drużyny, cechuje się dobrą i bezinteresowną naturą. Na pozór jednak może wydawać się wybuchowy. Nic bardziej mylnego. Natomiast w jego broni – Kamiennym Młocie – czai się potężna moc. Mawiają, że jednym uderzeniem jest on w stanie zmieść góry z powierzchni ziemi. Czy jest to prawdą? Pozostaje obserwować wydarzenia na wyspie Gorm i czekać…

Figurka posiada zginane nogi oraz ręce, dzięki czemu możesz ją ustawić w takiej pozycji, jaka Ci się podoba! Oprócz tego otrzymujesz 1 żeton, który można aktywować w Karwaszu Żywiołów, a także kod do strony internetowej i dedykowanej aplikacji stworzonej na potrzeby serialu, dzięki czemu odblokujesz wiele treści nawiązujących do produkcji.

Legenda bohaterów Wyspy Gorm powraca. Dawno temu jej istnienie stało pod znakiem zapytania. Plemiona Gormiti musiały zjednoczyć się, by pokonać straszliwych wrogów Darkan. Po dawnych dziejach pozostała tylko Jedyna Wieża, będąca jednocześnie fortecą społeczności Gormiti. Jednak gdy zostanie ona odkryta przez czwórkę przyjaciół Riffa, Ikora, Treka i Erona, dojdzie do wypełnienia proroctwa. Dzieci otrzymają nadprzyrodzone moce połączone z naturą: ognia, lodu, kamienia i wiatru. Mroczni Darkanie powrócą, a młodzi bohaterowie będą musieli przywołać Gormiti za pomocą Karwaszów Żywiołów. Tylko wtedy będą mogli uratować świat legendarnych istot.

Lord Titano z bajki Gormiti dodatkowe informacje:

  • Producent: Flair

  • Numer katalogowy: GRM02 64756

  • Wiek dziecka: + 4 lata

  • Wysokość figurki: ok. 13 cm

  • Wymiary opakowania: 23 cm x 19,5 cm x 7 cm

 

GALERIA

 

Napisz opinię

Zaloguj się lub zarejestruj.
SZYBKI KONTAKT
DARMOWA DOSTAWA
PROFESJNALNA OBSŁUGA
DUŻE PROMOCJE
PRODUCENCI