KWITNĄCA LALECZKA LALKA AWESOME BLOSS'EMS

Producent: SPIN MASTER
Kod produktu: 6054561
EAN: 778988282885
Dostępność: 25
34,90 zł
   0 Opinii  |  Napisz opinię

KWITNĄCA LALECZKA LALKA AWESOME BLOSS'EMS 6054561

Zasiej ziarno i wyhoduj swoją własną lalkę za pomocą Awesome Bloss'ems: dzikich kwiatowych kolekcjonerskich lalek ! Po otwarciu ozdobnej doniczki znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby ożywić swoją zaskakującą niesamowitą lalkę: Niesamowite nasiona Bloss'ems, błyszczącą ziemię i łyżkę do podlewania liści ! Każda niesamowita lalka Bloss'ems nosi bajecznie szczegółowy strój z pięknym kwiatkiem na głowie, który pachnie słodko jak kwiaty !

Cechy produktu:

  • Umieść kolorowe nasiona w doniczce i przykryj je błyszczącą ziemią.

  • Złóż życzenie i dodaj około 5 łyżek wody, a następnie obserwuj, jak lalka zaczyna wyrastać z ziemi - kwiat na jej głowie wskaże, która postać kwitnie.

  • Z 26 Niesamowitymi Bloss'emami do zebrania z pięciu różnych motywów, możesz zbierać rzadkie, super rzadkie, a nawet bardzo rzadkie lalki z prawdziwą diamentową tiarą !

  • Gdy Twoja lalka w pełni zakwitnie, wyjmij ją z doniczki jak prawdziwy kwiat i ustaw ją, aby usiadła na łyżce do liści - po umieszczeniu jej na pokrywce działa ona jak hamak na liście !

  • Ustaw terrarium na pokrywie i udekoruj kolorową grafiką, a następnie przykryj ją błyszczącą kopułą, aby zaprezentować swoją lalkę !

Laleczki AWESOME BLOSS'EMS to niespodzianka - nigdy nie wiesz, która znajduje się w środku ! Zbierz je wszystkie !

GALERIA

 

 

Napisz opinię

Zaloguj się lub zarejestruj.
SZYBKI KONTAKT
DARMOWA DOSTAWA
PROFESJNALNA OBSŁUGA
DUŻE PROMOCJE
PRODUCENCI