LEGO CITY KONKURS KASKADERSKI 60299

Producent: LEGO
Kod produktu: 60299
EAN: 5702016911602
Dostępność: 4
59,90 zł
   0 Opinii  |  Napisz opinię

KLOCKI LEGO CITY KONKURS KASKADERSKI 60299

Emocjonalny zestaw z konkursem kaskaderskim dla dzieci!

Uruchom motocykl kaskaderski z kołem zamachowym i dołącz do emocjonującej zabawy bohatera serialu telewizyjnego LEGO® City Duke'a DeTaina. Wjedź po rampie i przeskocz przez płonącą obręcz, przez wylądować po drugiej stronie na jednym kolego. Potem wydłuż skok i podnieś obręcz, przez trudność. Ten niełatwy konkurs stał się jeszcze bardziej karkołomny! Kto przewrócił jako pierwszy? Zaraz się przekonamy! Fajny zestaw kaskaderski to gwarancja niekończącej się zabawy.

Zestaw LEGO® City kaskaderski zawiera płonącą obręcz, rampę do skoków, dwa cykle motocyklowe napędzane kołem zamachowym oraz serialem telewizyjnym LEGO City.

 

ZAWARTOŚĆ I CECHY ZESTAWU:

  • Pełen zestaw akcji LEGO® City (60299) z najlepszymi motocyklami Konkurs kaskadowy kołem zamachowym, torem kaskaderskim oraz Twoim motocyklistami, w tym bohaterem serialu telewizyjnego LEGO City.

  • Dzieci mogą być właścicielami motocykli kaskaderskich, aby rządzić kołem zamachowym i jeździć po rampie, przeskoczyć przez płoną obręcz. Potem można wydłużyć skok i wydać obręcz, przez największą ilość akrobacji!

    Co jest w środku?

  • Płonąca obręcz, wieża z regulowaną wysokością, płomienie LEGO® do zbudowania, dwa motocykle kaskaderskie napędzane kołem zamachowym oraz dwie minifigurki motocyklistów

  • Rewelacyjny prezent na urodziny lub inny program dla dzieci w wieku od 5 lat. Zestawem można bawić się z serii pojedynczo i w grupie albo połączyć się z innymi modelami LEGO® City Stuntz, aby urządzać z serii ciekawsze konkursy i pokazy akrobacji.

  • Po zbudowaniu modelu LEGO® City Konkurs kaskaderski ma ok. 24 cm wysokości, 22 cm szerokości i 11 cm głębokości.

  • Produkt nie wymaga baterii — napędny jest dziecięcą wyobraźnią i kołem zamachowym.

  • W komplecie płonąca obręcz, rampa, dwa motocykle kaskaderskie i postać z serialu LEGO® City,  szczegółowe instrukcje budowania w ustawieniach i rady nadzorczej.

  • Z zestawami LEGO® City dzieci mogą zostać bohaterami dnia codziennego i być w samym środku akcji.

GALERIA

Napisz opinię

Zaloguj się lub zarejestruj.
SZYBKI KONTAKT
DARMOWA DOSTAWA
PROFESJNALNA OBSŁUGA
DUŻE PROMOCJE
PRODUCENCI