LEGO CITY TERENÓWKA KOMENDANTKI STRAŻY 60231

Producent: LEGO
Kod produktu: 60231
EAN: 5702016370515
Dostępność: 4
59,90 zł 89,90 zł
   0 Opinii  |  Napisz opinię

KLOCKI LEGO CITY TERENÓWKA KOMENDANTKI STRAŻY POŻARNEJ 60231

Młodzi strażacy będą się świetnie bawić szczegółowym zestawem konstrukcyjnym z wozem strażackim, który będzie można zobaczyć w nowym serialu telewizyjnym w 2019 r. Ta wspaniała zabawka LEGO® City 60231 Terenówka komendantki straży pożarnej zawiera wóz strażacki z odpinaną drabiną, otwieranym dachem i ekranem w kabinie, skrzynkę elektryczną z otwieranymi drzwiczkami i ogniem do zbudowania, armatkę wodną ze zbiornikiem wody oraz dwie minifigurki. Do tego w aplikacji LEGO Life na smartfonach i tabletach znajdziesz ekstra instrukcje. Dla każdego budowniczego LEGO są one gwarancją świetnej zabawy podczas budowania. Łatwe w użyciu i intuicyjne instrukcje można powiększać i obracać, a specjalny tryb podglądu pozwala wizualizować powstający model. Ekstra instrukcje pomogą zwłaszcza młodym konstruktorom, zapewniając im poczucie samodzielności i satysfakcję z ukończonego dzieła.

Zawartość i cechy zestawu:

  • W zestawie dwie minifigurki LEGO® City: Freya McCloud i strażak.

  • Ten zestaw konstrukcyjny dla dzieci zawiera wóz strażacki z odpinaną drabiną, otwieranym dachem, ekranem w kabinie oraz zbiornikiem wody i armatkę wodną z funkcją strzelania.

  • Ten zabawny zestaw konstrukcyjny obejmuje także skrzynkę elektryczną z otwieranymi drzwiczkami.

  • W zestawie akcesoria: toporek strażacki, krótkofalówka, megafon, gaśnica, kubek z logo pianki, 2 biało-niebieskie pachołki i 4 elementy wody, a także płomień do zbudowania.

  • Użyj przycisku na armatce wodnej, by spryskać płonącą skrzynkę elektryczną klockami wody.

  • W aplikacji LEGO® Life znajdziesz intuicyjne ekstra instrukcje budowania. Można je łatwo powiększać i obracać, a tryb podglądu pozwala wizualizować powstający model, co pomoże w budowaniu nawet najmłodszym konstruktorom.

  • Wóz strażacki ma ok. 6 cm wysokości, 16 cm długości i 7 cm szerokości.

 

GALERIA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napisz opinię

Zaloguj się lub zarejestruj.
SZYBKI KONTAKT
DARMOWA DOSTAWA
PROFESJNALNA OBSŁUGA
DUŻE PROMOCJE
PRODUCENCI