LOL SURPRISE OOTD WINTER DISCO KALENDARZ

Producent: MGA ENTERTAINMENT
Kod produktu: GR-016
EAN: 035051559740
Dostępność: 5
94,90 zł
   0 Opinii  |  Napisz opinię

LOL SURPRISE OOTD WINTER DISCO KALENDARZ ADWENTOWY

LOL Surprise Outfit of the day

Marka MGA przygotowała dla swoich odkrywców zupełnie nową i jeszcze bardziej wciągającą do zabawy serię tych kultowych laleczek z serii Winter Disco. Co zatem znajdziemy w magicznej różowej walizce? To jak zwykle niespodzianka, możemy przy tym zdradzić, że w zestawie ukryta została wspaniała lalka LOL i przygotowane specjalnie dla niej kolorowe i różnorakie akcesoria do jej stylizacji. Warto wspomnieć, ze zwykłe kalendarze adwentowe z czekoladą to już przeżytek, a wyczekiwanie świąt z tym wspaniałym kalendarzykiem to dopiero frajda!

Magiczna walizka niespodzianka

To właśnie w niej ukryte zostały wspaniałe akcesoria i gadżety do zabawy, których w tej serii jest aż 25. Schowane zostały pod okienkami, które znajdują się w walizce, w taki sposób by odkrywanie tego co nowe sprawiało małym odkrywcom prawdziwą frajdę! Dzięki temu zabawa staje się jeszcze ciekawsza i wciągająca.

Tajemnicze okienka

Walizka lol w swoim wnętrzu zawiera mnóstwo tajemniczych okienek. Zapytacie dlaczego tajemniczych? Bowiem to właśnie w tych 25 okienkach ukryte zostały fantastyczne akcesoria dla laleczki i gadżety. Zasada odkrywania okienek jest taka sama jak w tradycyjnym kalendarzu adwentowym – odkrywamy jedno okienko, na każdy jeden dzień przed świętami. W środku czekają na Nas wspomniane zabawki, w tym ubranka, okulary czy buciki.

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU

  • 1 ekskluzywna laleczka

  • 24 różne akcesoria

  • 1 naklejka z laleczką

 

GALERIA

 

Napisz opinię

Zaloguj się lub zarejestruj.
SZYBKI KONTAKT
DARMOWA DOSTAWA
PROFESJNALNA OBSŁUGA
DUŻE PROMOCJE
PRODUCENCI