SUPER ZINGS POJAZD ZESTAW MONSTER ROLLER + 2 FIGURKI

Kod produktu: SAM-019
EAN: 8431618009888
Dostępność: 1
119,90 zł
   0 Opinii  |  Napisz opinię

SUPER ZINGS 4 ZESTAW MONSTER ROLLER + 2 FIGURKI

Pojazd złoczyńców Monster Roller został stworzony przez hiszpańskiego producenta zabawek, markę MagicBox Toys. Zabawka ta pochodzi z niezwykle popularnej serii SuperZings, w której znajdują się mini-figurki do kolekcjonowania, przedstawiające przedmioty codziennego użytku w postaci Superbohaterów i Superzłoczyńców.

Zestaw Monster Roller składa się z dużego pojazdu złoczyńców oraz dwóch ekskluzywnych, dostępnych tylko w tym zestawie figurek Superzłoczyńców.

Pojazd Monster Roller jest w kolorze zielono-fioletowym, posiada cztery duże koła z gumowymi oponami, dzięki którym bez problemu porusza się po dowolnej powierzchni płaskiej. Przednie koła są mniejsze i mają średnicę 7,5 cm, a tylne, większe koła mają średnicę 9,5 cm. Pojazd wyposażony został w wyrzutnię pocisku uruchamianą przyciskiem oraz otwieraną kabinę kierowcy, w której zmieszczą się obie figurki Superzłoczyńców.

Monster Roller może także pochwycić Superbohaterów, a następnie ich wyrzucić poprzez otwierający się przedni zderzak. Wystarczy figurki Superbohaterów przejechać pojazdem tak, aby figurki znalazły się między tylnymi kołami pojazdu, gdzie pochwyci je obrotowy bęben i figurki następnie znajdą się w półprzezroczystym podwoziu wozu, a za pomocą żółtej wajchy znajdującej się na masce wozu, można je wystrzelić przez otwierany zderzak.
Zestaw ten z pewnością zachwyci każdego malucha, który uwielbia kolekcjonować figurki SuperZings. Nie tylko zyska on dwie zupełnie nowe figurki do kolekcji, ale także fantastyczny pojazd do zabawy nimi.

  • w zestawie znajduje się pojazd Monster Roller oraz 2 ekskluzywne figurki Superzłoczyńców

  • wymiary pojazdu: 25,5 cm długości x 16 cm wysokości x 13,5 cm szerokości

  • wysokość figurek:  3-3,5 cm

 

GALERIA
 

 

Napisz opinię

Zaloguj się lub zarejestruj.
SZYBKI KONTAKT
DARMOWA DOSTAWA
PROFESJNALNA OBSŁUGA
DUŻE PROMOCJE
PRODUCENCI