ZESTAW ADVENTURES STRAGAN ANNY FROZEN 2

Producent: HASBRO
Kod produktu: FIG-028
EAN: 5010993617159
Dostępność: 1
48,90 zł
   0 Opinii  |  Napisz opinię

Hasbro - Frozen Kraina Lodu II - Pop Adventures - Walizeczka - Stragan Anny w Arendelle - E7080

Bordowa walizeczka kryje w sobie wiele wspaniałych niespodzianek! Dostęp do niej można uzyskać przekręcając złoty kluczyk, którzy posiadają tylko nieliczni. Dołącz do świata magicznej wioski Arendelle i rozpocznij niekończącą się przygodę!

Po otwarciu tajemniczej walizeczki naszym oczom ukazuje się malutki stragan należący do Anny. Wioska Arendelle zaopatrywana jest w najlepsze produkty, których nie sposób znaleźć nigdzie indziej. Niewielki sklepik Anny ukryty jest pod niebieskim daszkiem – klienci mogą znaleźć tam wiele pysznych specjałów. Skrzynki z różnokolorowymi warzywami oraz półki wypełnione najlepszymi produktami zachwycają oczy wszystkich przechodniów. Do zestawu dołączono brązową skrzyneczkę na kółkach, którą bardzo łatwo można przetransportować w inne miejsce, kluczyk oraz trzy różnokolorowe butelki. Mała figurka Anny liczy ok. 5,5 cm.

Walizka, w której znajduje się sklepik, choć niewielka, to bardzo szczegółowo odzwierciedla każdy detal prawdziwego straganu. Większość elementów wewnątrz wykonano z gąbczastego materiału, dzięki czemu całość jest lekka i zestaw z łatwością można przenieść w inne miejsce.

Wymiary opakowania: 17,5 cm x 23 cm x 5 cm


GALERIA

Napisz opinię

Zaloguj się lub zarejestruj.
SZYBKI KONTAKT
DARMOWA DOSTAWA
PROFESJNALNA OBSŁUGA
DUŻE PROMOCJE
PRODUCENCI