Regulamin

Dane firmy

Ewelina Szydłowska
EM FASHION EWELINA SZYDŁOWSKA
Piotra Wojciechowskiego 19/44
62-600 Koło
NIP: 6662120396

 

Nasza firma zajmuje się sprzedażą fabrycznie nowego oraz wolnego od wad towaru. Sprzedawany przez nas towar nie jest wirtualny i jest wysyłany z naszego magazynu w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

 

  • DOKONANIE ZAKUPU W NASZYM SKLEPIE OZNACZA AKCEPTACJĘ PONIŻSZEGO REGULAMINU

       

1. Towar sprzedawany na naszych aukcjach jest fabrycznie nowy.   

2. Zamówienie złożone przez klienta realizowane jest w ciągu 24 H. Z przyczyn od nas niezależnych - awaria serwisu, choroba, niewypełnienie poprawnie formularza wysyłki przez kupującego - czas ten może wydłużyć się do 3 dni.   

3. Zamówione produkty wysyłane są w jednej przesyłce chyba, że gabaryt paczki jest zbyt duży.

4. Wszystkie wysyłane przez nas przesyłki są rejestrowane oraz ubezpieczone.   

5. Przesyłki dostarcza jeden z przewoźników wybranych podczas zamówienia:

  • Poczta Polska
  • Kurier InPost
  • Paczkomaty 24/7 InPost

6. Czas dostawy wynosi od 1 do 2 dni roboczych (w szczególnych wypadkach do 3 dni roboczych) od momentu nadania paczki.

7. Przesyłka rejestrowana, która po 2 tygodniowym oczekiwaniu na odbiór w placówce nie zostanie odebrana przez klienta zostanie zwrócona do nas. W tej sytuacji konieczne będzie pokrycie przez kupującego ponownych kosztów przesyłki lub zwrot poniesionych przez nas strat.   

8. Na życzenie wystawiamy fakturę.   

9. Zgodnie z Prawem przewozowym odpowiedzialność za przesyłkę przechodzi na adresata w chwili podpisania odbioru. W sytuacja gdy przesyłka ma oznaki naruszenia, adresat ma prawo żądać otwarcia przesyłki w obecności przewoźnika przed podpisaniem odbioru. W przypadku stwierdzenia np. grabieży czy uszkodzenia, uprawniony ma prawo spisać protokół szkody w terminie do 7 dni.

10. Sprzedający ustosunkuje się do reklamacji w ciągu 14 dni.   

11. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta klient, który dokonał transakcji na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie w terminie 14 dni od wydania mu rzeczy, a w przypadku świadczenia usługi - od daty zawarcia umowy (art. 27 i 28). Jednocześnie informujemy, że zgodnie z art. 38 ustawy o prawach konsumenta Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu m.in. do umów, w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.   

12. Kupujący ma prawo zwrócić przedmiot nie później niż 14 dni od dnia otrzymania - decyduje data stempla pocztowego. Zwracany towar nie możne nosić śladów użytkowania. Jeżeli istnieje podejrzenie, że towar był używany odstąpienie od umowy może zostać rozpatrzone negatywnie lub zastrzegamy sobie prawo do zwrotu części kosztów zakupionego produktu. 

 

  • Prawo do odstąpienia od umowy

Konsument (zakup w celu niezwiązanym z działalnością gospodarczą lub zawodową), zgodnie z brzmieniem art. 27 Ustawy z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z dnia 24 czerwca 2014 r., poz. 827 ze zm.) może w terminie 14 dni odstąpić od umowy zawartej na odległość bez podania jakiejkolwiek przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w Ustawie.

W celu chęci odstąpienia od umowy zapraszamy do wypełnienia formularza.

Można też przesłać pisemne odstąpienie od umowy mailowo lub dołączyć do paczki ze zwracanym produktem. Wzór pisemnego odstąpienia od umowy dostępny jest do pobrania tutaj.


  • Zwroty

Każdy kupujący ma prawo do zwrotu w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki bez podania przyczyny.

W celu chęci zwrotu zapraszamy do wypełnienia formularza.

Po wypełnieniu formularza prosimy o zwrot towaru na adres:


EM FASHION EWELINA SZYDŁOWSKA

ul. Wojciechowskiego 19/44

62-600 Koło


  • Reklamacje

Każdy klient który zakupił produkt w naszym sklepie ma prawo do złożenia reklamacji w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu.

Rozpatrzymy wniosek w ciągu 14 dni i poinformujemy kupującego o dalszym etapie postępowania.

Po pozytywnie rozpatrzonej reklamacji prosimy o zwrot towaru na adres:


EM FASHION EWELINA SZYDŁOWSKA

ul. Wojciechowskiego 19/44

62-600 Koło

SZYBKI KONTAKT
DARMOWA DOSTAWA
PROFESJNALNA OBSŁUGA
DUŻE PROMOCJE
PRODUCENCI